Centrum Biurowe

KOGA

A może Twoje biuro z widokiem na gdański port i morski horyzont?

InvestGDA oferuje wynajem powierzchni Centrum Biurowego KOGA, zlokalizowanego na terenie Pomorskiego Centrum Inwestycyjnego PCI. Port Gdańsk oraz Terminal DCT są tu na wyciągniecie ręki, a centrum miasta oddalone zaledwie o 5 minut drogi samochodem. KOGA to dogodna lokalizacja dla prowadzenia działalności. Bliskość dróg krajowych, ekspresowych oraz Tunelu pod Martwą Wisłą, a także bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej stanowi realny walor przy wyborze lokalizacji biura. KOGA to również zaplecze administracyjne dla inwestorów lokujących swoją działalność na terenie PCI. Budynek zarządzany jest z wykorzystaniem rozwiązań proekologicznych oraz dążących do redukcji kosztów utrzymania.

Centrum Biurowe KOGA
Centrum Biurowe

KOGA

Lokalizacja: Gdańsk, ul. Sucharskiego / Andruszkiewicza
Powierzchnia całkowita budynku: ponad 8000 m2
Liczba kondygnacji: 6
Klasa budynku: A

Oferowane udogodnienia:
  • Sala konferencyjna
  • Przedszkole oraz żłobek z placem zabaw
  • Bistro
  • Parking strzeżony (265 miejsc postojowych)
  • Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
  • Przestrzeń parkingowa dla rowerów wraz ze stacją napraw
  • Zaplecze sanitarne z natryskami dla rowerzystów

Sprawna komunikacja

Dogodna lokalizacja oraz bezpośredni dostęp do transportu publicznego to kluczowa wartość KOGI. Usytuowanie Centrum Biurowego wzdłuż Trasy Sucharskiego zapewnia szybki dostęp do dróg ekspresowych prowadzących w kierunku Warszawy (S7) oraz Łodzi (S6 z przedłużeniem do A1). Przystanek autobusowy Andruszkiewicza dla linii 106 i 158 (bezpośrednio przy budynku) oraz ciąg pieszy łączący biurowiec z przystankiem Kaczeńce (dostępne dodatkowe połączenia autobusowe linii 111, 258, N8 oraz tramwajowe linii 8 i 9), umożliwia sprawny transport dla pracowników poruszających się komunikacją miejską.

Strefa konferencyjna

Centrum Biurowe KOGA to nie tylko powierzchnia biurowa. Do dyspozycji najemców oraz podmiotów zewnętrznych udostępniamy w pełni wyposażoną salę konferencyjną o pow. 60 . Przygotowana przestrzeń biznesowa możliwa jest do wykorzystania w celu realizacji spotkań wewnętrznych, szkoleń, konferencji czy nawet eventów firmowych.

Opieka dla najmłodszych

Wychodząc naprzeciw potrzebom najemców KOGI, inwestorów działających na terenie PCI oraz wszystkich chętnych rodziców, na terenie budynku działa żłobek oraz przedszkole MegaMocni. Jego operatorem jest Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju DyNaMo, które posiada sieć placówek na terenie Gdańska. Nowoczesna filia opiekuńczo-wychowawcza otoczy profesjonalną opieką maluchy do 5 roku życia. Do dyspozycji podopiecznych, MegaMocni przeznaczyli przytulne, funkcjonalne wnętrze, urządzone w morski stylu i gdańskim klimacie.

KOGA Opieka dla najmłodszych

fot. MegaMocni

bckg-k-1
Jesteśmy do Twojej dyspozycji

W celu sprawdzenia dostępności powierzchni biurowej oraz konferencyjnej prosimy o kontakt:

Centrum Biurowe

KOGA

ul. prof. Witolda Andruszkiewicza 5
80-601 Gdańsk

Najem:

tel.: +48 58 722 03 00

email: office@investgda.pl

Recepcja KOGA:

tel.: +48 58 670 45 70

email: recepcja@cbkoga.pl

KOGA wynajem