17 November 2015

Transcom wybrany przez Whirlpool do obsługi klientów w 19 krajach Europy zatrudnia konsultantów do oddziału w Gdańsku

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ponad 60 miejsc pracy powstanie w polskich oddziałach firmy Transcom w konsekwencji umowy, którą Transcom WorldWide podpisał z Whirlpool Corporation, jednym z największych światowych producentów urządzeń AGD, na realizację programu integracji placówek contact center  i zapewnienie najwyższej jakości obsługi klientów w 19 krajach Europy. 

Polska jest jednym z trzech krajów, obok Portugalii i Węgier, które realizują obsługę klientów Whirlpool na 19 europejskich rynkach.

Ze względu na lokalizacje centrów i kompetencje pracowników, jesteśmy jedynym krajem, w którym zaangażowane w ten proces będą dwa oddziały Transcom. Do placówek w Olsztynie i Gdańsku prowadzona jest rekrutacja – poszukiwani są kandydaci wykazujący się doskonałą znajomością języków obcych w mowie i piśmie, dobrą znajomością obsługi komputera, otwarci i chętni do nauki.

Transcom zadba o obsługę oraz wsparcie techniczne klientów Whirlpool wykorzystując wiele kanałów komunikacji: telefon, wiadomości elektroniczne, pocztę tradycyjną, formularze www. Projekt znajduje się obecnie w pierwszej fazie realizacji w czterech wielojęzycznych, spełniających wszystkie potrzeby językowe klienta, centrach Transcom (Budapeszt, Gdańsk, Olsztyn i Porto). Wdrażanie rozwiązania powinno się zakończyć na początku 2016 roku, wraz z zatrudnieniem około 130 osób do pracy na pełnym etacie, z czego blisko połowę mają stanowić polscy konsultanci.

Transcom działa w Gdańsku od 2007 roku w siedzibie przy ul. Kołobrzeskiej 32 c.

Latest news