31 January 2016

Projekt UE 1 Copy Copy Copy

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

InvestGDA uzyskało dofinansowanie na zrealizowanie misji gospodarczych do Francji, USA i Chin oraz na przygotowanie misji przyjazdowych dla firm francuskich, amerykańskich i chińskich zainteresowanych współpracą z pomorskimi przedsiębiorstwami. Partnerem InvestGDA w realizacji projektu jest Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. (PSSE). 

W wyjazdowych misjach gospodarczych razem z InvestGDA i PSSE wezmą udział przedstawiciele pomorskich firm z branż informatycznej, elektronicznej i biotechnologicznej, które wybrane będą w konkursach ogłoszanych przez naszą agencję.

W ramach projektu powstanie również dedykowana platforma elektroniczna wspierająca poszukiwanie zagranicznych partnerów przez pomorskich przedsiębiorców.

Projekt będzie realizowany od sierpnia 2009 do maja 2011. InvestGDA jest liderem projektu i wszystkie zapytania dotyczące projektu prosimy kierować do pani Małgorzaty Zalewskiej, kierownika projektu, na adres email: m.zalewska@investgda.pl.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

Latest news