5 December 2012

Projekt UE 1 Copy

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

InvestGDA uzyskało dofinansowanie na zorganizowanie udziału w targach branży BPO i SSC w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii, zorganizowanie konferencji dla tej branży na Pomorzu oraz utworzenie portalu informacyjnego dla tej branży.

Partnerem InvestGDA w realizacji projektu jest Gmina Miasta Gdańska.

Celem targów w USA i Wielkiej Brytanii, konferencji na Pomorzu oraz powstania platformy elektronicznej jest zwiększenie liczby inwestycji typu BPO i SSC w Trójmieście.

Wybrane konferencje są największymi konferencjami dla tej branży w
2010 i 2011 roku, skupiającymi największą liczbę potencjalnych inwestorów. Udział w nich zwiększa szansę na zrealizowanie założonych celów. Organizacja konferencji na Pomorzu będzie bardzo ważnym elementem promocji gospodarczej regionu. Stworzenie platformy informacyjnej, na której znajdą się niezbędne informacje dotyczące oferty inwestycyjnej Pomorza umożliwi dotarcie do większej liczby potencjalnych inwestorów – nawet po zakończeniu okresu trwania projektu.

Projekt będzie realizowany od 01.05.2010 roku do 30.06.2011 roku.

InvestGDA jest liderem projektu. W związku z tym wszelkie pytania dotyczące projektu prosimy kierować do kierownika projektu, Izabeli Disterheft, na adres marketing@investgda.pl

Latest news