18 January 2016

Atos z biurem w Olivia Business Centre

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

 100 specjalistów z trójmiejskiego oddziału Grupy Atos dostarcza najbardziej złożone i innowacyjne rozwiązania IT dla największych firm i instytucji w Polsce.

Wybraliśmy Olivia Business Centre, ponieważ posiada ono wspaniałą lokalizację i najwyższy standard budynku – powiedział Wojciech Kawecki, Dyrektor Biura Atos Gdańsk. – Kompleks Olivia Business Centre daje nam możliwości szybkiego zwiększenia ilości pracowników w przyszłości. Co więcej, nasze nowe biuro jest niezwykle wygodne, co pomaga całemu zespołowi pracować bardziej kreatywnie i efektywnie. Nasza firma bierze udział w programie Great Place To Work, a nasze nowe biuro idealnie wpisuje się w nazwę tego programu.

Olivia-Four_lobby (Copy)

Atos jest jednym z trzech największych integratorów IT w Polsce, liderem rynku tworzenia i utrzymywania informatycznych rozwiązań wspierających obsługę i samoobsługę klientów firm. Na rynku polskim dostarcza usługi największym graczom z sektorów telekomunikacyjnego, finansowego, energetycznego, przemysłowego oraz publicznego. Zespół ponad 900 specjalistów Atos Polska pracujących w biurach w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Toruniu i Wrocławiu wspiera klientów w całym procesie realizacji nowych rozwiązań IT. Do grona ich klientów należą m.in. T-Mobile, Orange, mBank, Bank Millenium, Meritum Bank, PLL LOT, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Sprawiedliwości, Miasto Poznań oraz PGNiG.

Biuro Atos zajmuje 967 mkw. w budynku Olivia Four. Z jego okien na ósmym piętrze roztacza się piękny widok na m.in. zabytkową gdańską dzielnicę Oliwa oraz Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Olivia-Four_01 (Copy) 

Ze spokojnym krajobrazem za oknem kontrastuje nowoczesna aranżacja piętra, o żywej kolorystyce i charakterystycznych trójkątnych wzorach na podłodze biura. W pokoju relaksu znajduje się zaś puszysta, zielona wykładzina, zachęcającej do kładzenia się na niej jak na trawie – i to bez względu na porę roku – powiedziała Laura Susmarska, Senior Project Manager w Olivia Business Centre, odpowiedzialna za aranżację biura Atos Polska w Olivia Four.
Cieszymy się, że trójmiejski oddział Atos rośnie i zdecydował się przeprowadzić do Olivia Business Centre. Decyzja ta umożliwia z jednej strony dostęp do stale powiększającej się powierzchni naszego centrum oraz prestiżowego otoczenia biznesowego. Z drugiej – daje szansę na pozyskanie wykwalifikowanej kadry z uczelni wyższych, z którymi współpracujemy, oraz programistów kształconych w szkole programowania Infoshare Academy, znajdującej się także w Olivia Four.

Latest news