Informacje ogólne

Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (InvestGDA) powstała w 2008 roku, a jej udziały w 100% należą do Miasta Gdańska.

Reprezentujemy Gdańsk, bo to Nasze Miasto. Jesteśmy zdeterminowani, by także Państwo – potencjalni inwestorzy – odkryli jego atuty, możliwości i piękno. Nasza współpraca ma przynieść jak najwięcej korzyści wszystkim stronom:  inwestorom,  miastu i jego mieszkańcom.

Zakres naszych działań obejmuje m.in.:

  • Komercjalizację powierzchni inwestycyjnych i biurowych
  • Sprzedaż i dzierżawę terenów inwestycyjnych
  • Wsparcie polskich i zagranicznych inwestorów
  • Promocję projektów Metropolii Gdańskiej
  • Organizację misji gospodarczych, targów
  • Doradztwo inwestycyjne i finansowe
Zaufali nam
Struktura firmy
prezes Alan Aleksandrowicz
Prezes Zarządu InvestGDA
Biuro Zarządu
Kierownik Iwona Stawicka 58 722 03 01
i.stawicka@investgda.pl
  Aleksandra Dulkiewicz 58 722 03 11
a.dulkiewicz@investgda.pl
  Anna Jabłonowska 58 722 03 00
office@investgda.pl
Biuro Inwestycji
Zespół Realizacji Inwestycji
Kierownik Zespołu Maciej Cieślik 58 739 68 50
m.cieslik@investgda.pl
  Magdalena Wolff 58 722 03 03
m.wolff@investgda.pl
  Celina Zdrojewska-Grzelak 58 739 67 32
c.zdrojewska@investgda.pl
  Paulina Michalska 58 739 67 90
p.michalska@investgda.pl
  Ewa Adamczyk 58 722 03 13
e.adamczyk@investgda.pl
Zespół Promocji i Obsługi Inwestycji
Kierownik Zespołu Agnieszka Bartoszewicz-Pietrzak 58 722 03 05
a.pietrzak@investgda.pl
  Anna Łuszczak 58 722 03 04
a.luszczak@investgda.pl
  Małgorzata Zalewska 58 722 03 08
m.zalewska@investgda.pl
  Jolanta Siezieniewska 58 585 87 15
j.siezieniewska@investgda.pl
  Anna Olesiuk-Bielawa 58 722 03 10
a.olesiuk@investgda.pl
  Emilia Lebiedź 58 722 03 06
e.lebiedz@investgda.pl
  Alicja Skonieczna 58 739 67 32
a.skonieczna@investgda.pl
Biuro Ekonomiczno - Finansowe
Dyrektor Biura Marek Ossowski 58 739 62 28
m.ossowski@investgda.pl
Zespół Księgowy
Główna Księgowa Magdalena Mocarska 58 722 03 09
m.mocarska@investgda.pl
  Agnieszka Walczukiewicz 58 722 03 12
finanse@investgda.pl
  Wioleta Łangowska 58 585 87 21
w.langowska@investgda.pl
Zespół Doradztwa, Studiów i Analiz
Kierownik Zespołu Karol Kotz 58 739 67 91
k.kotz@investgda.pl
  Natalia Wienckiewicz 58 741 14 34
n.wienckiewicz@investgda.pl
  Martyna Dolat 58 58 58 720
m.dolat@investgda.pl
  Martyna Bukowska 58 741 29 36
m.bukowska@investgda.pl
  Maciej Matla 58 741 29 35
m.matla@investgda.pl
Projekty UE
  • Misje gospodarcze do Francji, USA i Chin

    InvestGDA uzyskało dofinansowanie na zrealizowanie misji gospodarczych do Francji, USA i Chin oraz na przygotowanie misji przyjazdowych dla firm francuskich, amerykańskich i chińskich zainteresowanych współpracą.

  • Misja gospodarcza do USA i Niemiec

    Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego
    Sp. z o.o. jest beneficjentem projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007 – 2013.

  • Promocja Atrakcyjności Regionu (branża BPO/SSC) w USA i Wielkiej Brytanii

    Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. InvestGDA uzyskało dofinansowanie na zorganizowanie udziału w targach branży BPO i SSC w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii.

  • Misja gospodarcza do Azji

    Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
    Sp. z o.o. wspólnie z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. (INVESTGDA) i Pomorską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A. jest beneficjentem projektu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego.