2 June 2017

Oferta pracy w Zespole Realizacji Inwestycji

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Nazwa komórki organizacyjnej: Zespół Realizacji Inwestycji

Nazwa stanowiska pracy: Specjalista / Starszy Specjalista

  1. Opis stanowiska pracy:

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalista / Starszy Specjalista będzie odpowiedzialna za kompleksowe prowadzenie inwestycji związanych z budową infrastruktury na obszarach inwestycyjnych i realizację projektów drogowych, sieciowych i kubaturowych od etapu projektowego, przez realizację aż do uzyskania decyzji na użytkowanie.

Do głównych obowiązków będzie należało:

  • prowadzenie / monitorowanie przydzielonego zadania inwestycyjnego od uzyskiwania uzgodnień i warunków technicznych, poprzez projektowanie, realizację i odbiór inwestycji
  • udział w opracowywaniu harmonogramów i budżetów realizacji inwestycji
  • kontrola przydzielonych projektów pod kątem realizacji przyjętego budżetu i harmonogramu
  • przeprowadzenie ofertowania na realizację zadań związanych z inwestycjami
  • udział w przetargach na wybór wykonawcy
  • nadzorowanie / monitorowanie prac zespołu inspektorów nadzoru
  • zarządzanie ryzykami projektowymi (identyfikacja, ocena, propozycja działania i wdrożenie proponowanych działań)
  • wspieranie inwestorów i przedsiębiorców w zakresie technicznym oraz proceduralnym związanym z uzyskaniem pozwolenia budowę
  1. Wymagane kwalifikacje:
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego, w zakresie przygotowania i prowadzenia inwestycji i / lub przygotowania projektów infrastrukturalnych
  • posiadanie wykształcenia wyższego budowlanego
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • umiejętność budowania relacji i współpracy z przedstawicielami procesu inwestycyjnego
  • znajomość przepisów i regulacji prawnych związanych z uzyskiwaniem pozwoleń na budowę oraz realizacji inwestycji
  • mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie projektowym i / lub wykonawczym
  1. Wymagania dodatkowe:
  • znajomość rysunku technicznego
  • obsługa programu AutoCAD
  • prawo jazdy kat. B
  • obsługa programów Word i Excel
  • mile widziane (ale nie obligatoryjne) uprawnienia budowlane w zakresie projektowania i / lub wykonawstwa
  • mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych

Aplikacje prosimy przesyłać na adres:

i.stawicka@investgda.pl

Latest news